سپنتا
صفحه نخست       پست الکترونیک          تماس با ما              ATOM            طراح قالب
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من

تسلط در مکالمه زبان انگلیسی برای سنین گوناگون متفاوت می باشد


همانطور که می دانید چهار مهارت اصلی در زبان وجود دارد که شامل خواندن، گوش دادن، نوشتن و صحبت کردن است. اما چگونه می دانید مهمترین آن کدام است؟ مطابق دیدگاه جهانی کمبریج، همه آن ها از اهمیت بالایی برخوردار هستند. با این حال ، برخی از کارفرمایان بر این باورند که مهارت ترجیح زبان خواندن است، که پس از آن امکان صحبت کردن فراهم می شود. برای درک بهتر به سایت https://dialolanguage.com/english-speaking-class/ مراجعه کنید و درباره نحوه توسعه زبان انگلیسی خود مطالعه نمایید.

همه چیز به اهداف شما بستگی دارد. وقتی صحبت از سفر یا سفرهای کاری به کشور دیگری می شود، صحبت روان و با تلفظ خوب مطمئنا مفید خواهد بود. اگر می خواهید در کشور های انگلیسی زبان با افراد بومی مکالمه کنید، بهبود نوشتن شما (رایتینگ) به شما کمک می کند تا بتوانید قبل از صحبت کردن به خوبی خود را با ساختار ها و عبارت های گوناگون آشنا کنید.

بنابراین چگونه می توان زبان انگلیسی را به طور مؤثر مطالعه کرد؟ در هر صورت، حفظ تعادل بین این چهار مهارت اصلی هنگام مطالعه مهم است. مهارت داشتن در تنها یکی از آنها برای داشتن مهارت خوب در یک زبان کافی نیست. قبل از اینکه بتوانید ماهرانه بنویسید، باید خوب بخوانید. از طرف دیگر، برای پاسخگویی با سهولت، لازم است بتوانید جانشینی کلماتی را که می شنوید تشخیص دهید و همچنین آن ها را درک کنید.

همانطور که مشاهده می کنید، هر مهارت به مهارت دیگری متکی است. بنابراین بهترین راه برای یادگیری یک زبان ایجاد، داشتن یک برنامه یادگیری متعادل است. به عنوان مثال، شما می توانید انگلیسی را با فیلم هایی با آموزش زیرنویس همزمان گوش دادن و خواندن یاد بگیرید. همچنین می توانید به طور مرتب کتاب های گوناگون را بخوانید یا به پادکست ها گوش دهید و سپس در مورد آن ها با دوستان صحبت کنید.

از منابع آموزشی استفاده کنید که مطابق با سطح شما باشد:

آیا می خواهید زبان انگلیسی را از صفر تا حداقل سطح فوقانی B2 در مدت زمان کوتاه یاد بگیرید؟ منابع مطالعاتی را انتخاب کنید که برای سطح شما مناسب باشد یا کمی چالش برانگیز است. به عنوان مثال، اگر شما هنوز یک مبتدی هستید، نیاز به یادگیری زبان انگلیسی با خواندن اخبار نخواهد بود. در عوض از منابع آموزشی که ساده تر است استفاده نمایید.

علاوه بر این، مطمئن شوید منابعی که استفاده می کنید خیلی ساده نیستند. اگر که به مطالعه علاقه مند هستید، خواندن کتاب های داستان برای بچه ها گزینه ای مناسب می باشد. البته درک هر کلمه در صفحه می تواند باعث شود شما اعتماد به نفس خود را بیشتر کنید. اما شما می توانید وقت گرانبهای خود را صرف تمرکز روی کلماتی کنید که از قبل می دانید.

سعی کنید واژگان را در متن یاد بگیرید:

چگونه زبان انگلیسی را به بهترین روش یاد بگیریم؟ حتی سعی نکنید به خاطر سپردن کلمات برگرفته از بستری که در فرهنگ لغت با آن روبرو شده اید. یک راه عالی برای ایجاد واژگان گسترده این است که اطمینان حاصل کنید که کلمات موجود در لیستی که شما می آموزید مربوط به یک زمینه قوی است. یادگیری کلمات و عبارات جدیدی که در برخی از متن ها، دیالوگ ها، پادکست ها، کتاب ها، فیلم ها و غیره می یابید این زمینه به شما کمک می کند تا معنی کلمات و نام های ناشناخته را بفهمید که در چه موقعیت هایی از آن ها استفاده می شود. به هر حال، انجام این کار همچنین می تواند به شما در بهبود دستور زبانتان (گرامر) کمک کند.

اعتماد به نفس خود را از طریق تمرین روزانه بیشتر کنید. اگر می خواهید زبان انگلیسی خود را بهبود ببخشید، به طور مرتب از آن استفاده کنید و لزوماً نیازی نیست که برای آن به یک کشور انگلیسی زبان بروید. بسترهای نرم افزاری و کلاس های آموزشی بسیار خوب همانند دوره های دایلو وجود دارد که می تواند به شما در یادگیری این زبان بسیار مفید باشد.

همچنین برنامه های مختلف تلفن همراه وجود دارد که به شما امکان می دهد با افراد جامعه جهانی یادگیری گفتگو داشته باشید. امروزه اینترنت با گوش دادن به پادکست ها، تماشای فیلم، برقراری ارتباط با دیگران و غیره فرصت های فراوانی برای یادگیری زبان انگلیسی فراهم می کند، همچنین سایت هایی برای یادگیری زبان انگلیسی با متن ترانه ها وجود دارد. فقط روشی را انتخاب کنید که برای شما مناسب ترین باشد و یادگیری زبان انگلیسی را به عادت روزمره خود تبدیل کنید.

برنامه مطالعاتی و تمرینات خود را پیش ببرید و انجام دهید:

از اشتباه کردن نترسید. یادگیری زبان فرصتی عالی برای رشد شخصی و پیشرفت مداوم است. بنابراین هنگام برقراری ارتباط با افراد بومی یا زبان آموزان با سطح و تسلط بالاتر، نگران نباشید جملاتی را متوجه نشوید. از تصحیح خیلی ناراحت نباشید. به یاد داشته باشید که اگر بیش از حد از اشتباه بترسید هرگز مهارتهای زبانی خود را بهبود نخواهید داد. فقط مطمئن باشید و به تلاش خود ادامه دهید. شما می توانید از همین امروز شروع کنید.

بسیاری از زبان آموزان می خواهند یک زبان جدید بیاموزند اما نمی دانند از کجا شروع کنند. به همین جهت برنامه ریزی یک فرد متخصص می تواند بسیار نتیجه بخش باشد. آیا شما در حال یادگیری یک زبان جدید هستید و می خواهید آن را سرعت بخشید؟ کلاس های خوب زبان راه حلی برای این مسئله است.

یادگیری یک زبان جدید یکی از چالش های زندگی و همچنین یکی از با ارزش ترین آن است. یک زبان جدید آشنا شدن با افراد گوناگون، مکان ها، فرهنگ ها دانش و تجربیات جدید است. 3 عامل وجود دارد که موفقیت یادگیری زبان را تعیین می کند که شامل ذهنیت، انگیزه و تمرین است.

اندیشه مهم ترین طرز فکر برای توسعه این است که هر فرد می تواند یک زبان دوم را بیاموزد.

دومین طرز فکر مهم این است که اشتباه کردن برای یادگیری ضروری است و لازم است انگیزه بالایی داشته باشید. یادگیری زبان سریع صورت نمی گیرد و آسان نیست. فراز و نشیب هایی خواهد داشت. بالا و پایین، ناامیدی و پیشرفت. یادگیری زبان نیاز به پشتکار دارد که انگیزه سوخت آن است.

تمرین کنید و به خاطر داشته باشید که یادگیری زبان انگلیسی و زبان های دیگر یک مهارت است. پیشرفت مانند تمام مهارت ها، کمیت، وقت و کیفیت تمرین است. هیچ میانبر جادویی وجود ندارد. شما انتظار ندارید که بعد از 3 هفته (یا حتی سه ماه) به نواختن ساز پیانو مسلط شوید و همینطور انتظار نداشته باشید که سریعتر یک زبان را یاد بگیرید.

نقش ابزارها و راهبردهای آموزشی خوب، تقلب در روش پیشرفت و یادگیری نیست بلکه این است که از سفر صرف زمان و انرژی بیشتر از آنچه لازم است جلوگیری شود.

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
          
شنبه 4 آبان 1398

رینوپلاستی چیست و چه افرادی به عمل رینوپلاستی نیاز دارند؟

رینوپلاستی یک روش جراحی بینی است که انجام آن به دو دلیل پیشنهاد می‌شود، ابتدا این روش برای بهبود زیبایی ظاهر بینی انجام می‌شود و هدف از آن تولید نتیجه‌ای است که با بقیه اجزای صورت هماهنگی داشته باشد. دوم برای کاهش انسداد راه تنفس بینی به منظور فراهم آوردن امکان تنفس راحت و بدون مانع انجام می‌شود. در بیشتر موارد عمل رینوپلاستی بینی استخوانی یا گوشتی، چه از جنبه‌های زیبایی چه از نظر عملکرد سیستم تنفسی، به یک روش انجام می‌گیرند.

دلایلی احتمالی که ممکن است شخصی به دنبال عمل رینوپلاستی باشد

·       صورتی که بر اثر آسیبی در گذشته، بینی شکسته یا آسیب‌دیده باشد

·       بینی کج یا منحرف باشد

·       پشت بینی برآمدگی وجود داشته‌باشد

·       پشت بینی تورفتگی وجود داشته‌باشد

·       بینی خیلی بلند یا خیلی کوتاه باشد

·       نوک بینی خیلی ضخیم، گرد یا ناهموار باشد

·       بینی و لب، بعد از جراحی قبلی برای شکاف لب یا شکاف کام، نیاز به ترمیم داشته باشد

شبیه‌سازی کامپیوتری از عکس‌های قبل و بعد جراحی بینی چیست؟

تصویرسازی کامپیوتری می‌تواند ایده‌ای از بینی بعد از عمل، به شما بدهد. با وجود سیستم‌های زیاد، شبیه‌سازی کامپیوتری پروفایل بینی می‌تواند به راحتی انجام شود. شبیه‌سازی از نمای جلوی بینی از نظر فنی، کاری دشوارتر است و ممکن است همیشه از کیفیت لازم برخوردار نباشد. صرفنظر از تخصص جراح، نتیجه تا حدودی تقریبا متفاوت از نتیجه حاصل از شبیه‌سازی است.

سن مناسب برای انجام عمل رینوپلاستی چیست؟

مطالعات نشان می‌دهند که حداقل سن مناسب برای عمل جراحی رینوپلاستی 17 سال در نظر گرفته می‌شود به این دلیل که در این سن، تشکیل ساختارهای استخوانی صورت تکمیل شده و شکل اسکلت استخوانی صورت بعد از این سن، تغییر زیادی نخواهد کرد. انجام عمل در سنی زودتر از 17 سال، به‌ندرت ممکن است توصیه شود. در صورتی که سن بیمار پایین باشد، در صورت نیاز، پزشک درباره انجام آن در سال‌های آینده با بیمار صحبت خواهد کرد.


آیا من هم می‌توانم از این عمل جراحی  استفاده کنم؟


شما ممکن به دلایل زیر کاندید مناسبی برای انجام جراحی رینوپلاستی باشید:

·       مدتی است که در مورد بهبود ظاهر بینی خود فکر می‌کنید.

·       آسیب یا عفونتی، شکل بینی شما را برای مدتی بیش از 12 ماه تغییر داده‌است.

·       ممکن است ناهنجاری مادرزادی مانند شکاف لب داشته‌اید که در سن جوانی ترمیم شده‌است و اکنون حداقل 17 سال سن دارید و دوست دارید ناهنجاری بینی خود را نیز ترمیم کنید.

·       اثرات پیری شکل بینی شما را تغییر داده‌است. ممکن است احساس کنید که نوک بینی شما آویزان است و افتادگی دارد.

·       تنفس از طریق بینی دچار مانع است و درمان‌های پزشکی مانند استفاده از اسپری بینی تاثیر بلندمدت ندارند.

·       شما می‌توانید انسداد راه تنفس بینی را با فشار دادن نوک بینی به سمت بالا یا کشیدن بافت گونه به اطراف، بهبود دهید.

 

جراحی رینوپلاستی چگونه انجام می‌شود؟

دو تکنیک اساسی در عمل جراحی رینوپلاستی مورد استفاده قرار می‌گیرد:

-        تکنیک رینوپلاستی بسته

در این روش، هیچ برشی روی پوست انجام نمی‌گیرد و ساختار بینی از طریق برش‌هایی داخل سوراخ بینی، به هم نزدیک می‌شود. وقتی اصلاحات ساختارهای غضروفی و استخوانی بینی انجام شد، برش‌ها با بخیه بسته می‌شوند.

-        تکنیک رینوپلاستی باز

یک برش کوچک در سراسر کلوملا یا همان پوست نازک جداکننده دو سوراخ بینی قرار داده می‌شود. این برش با برش در قسمت داخلی سوراخ بینی ترکیب می‌شود. سپس پوست نوک بینی با دقت بالا برداشته می‌شود و غضروف‌ها و استخوان‌های بینی اصلاح می‌شوند. در پایان، پوست دوباره کشیده شده و برش‌ها با بخیه‌های ریز بسته می‌شوند. جای زخم روی پوست به خوبی بهبود می‌یابد و در بیشتر موارد به سختی قابل درک است.

تفاوت بین رینوپلاستی باز و بسته چیست؟

اکثر متخصصین قبول دارند که با هر دو تکنیک بسته و با روش باز می‌توان به نتایج عالی رسید. مزایای استفاده از روش بسته شامل عدم وجود اسکار خارجی و کاهش نیاز به پیوند غضروف در طی عمل است. از مزایای تکنیک باز هم می‌توان به دید بهتر ساختارهای بینی و یادگیری آسان تر برای جراحان تحت آموزش اشاره کرد. اکثر کارشناسان قبول دارند که انتخاب تکنیک - بسته یا باز - از اهمیت زیادی برخوردار نیست و جراحان باتجربه با هر دو روش می‌توانند به نتایج عالی برسند. جراح شما باید در مورد چرایی انتخاب هر یک از این روش‌ها توضیحاتی به شما ارائه دهد.

انتظارات قبل از عمل جراحی

قبل از عمل، پزشک سوابق مفصلی از شما خواهد گرفت که شامل شکایت‌های شما از تنفس و خواسته‌های شما در مورد ظاهر بینی‌تان است. همچنین از شما در مورد سوابق بیماری در گذشته، داروهایی که مصرف کرده‌ای، آلرژی‌ها، عادت به کشیدن سیگار، جراحی‌های قبلی و موارد دیگر سوال می‌کند. جراح شما، معاینه بالینی انجام می‌دهد. این ممکن است شامل معاینه داخل بینی با آندوسکوپ باشد. این معاینه در مورد وضعیت خط میانی بینی و مخاط موجود در قسمت عبور هوا در بینی، اطلاعاتی می‌دهد. جراح ممکن است در مورد جزییات تغییراتی که در بینی شما ایجاد می‌شود، توضیحاتی به شما بدهد. قبل از عمل، عکس‌هایی از جهات مختلف از بینی شما گرفته می‌شود که با استفاده از آنها می‌توانید خواسته‌ها و انتظارات خود را با پزشک در میان بگذارید. برخی از پزشکان از شبیه‌سازی رایانه‌ای استفاده می‌کنند تا بهتر به شما نشان دهند که بعد از عمل وضعیت بینی شما چگونه خواهد بود. البته تصاویر شبیه‌سازی شده نتیجه نهایی را به طور قطعی پیش‌بینی نمی‌کنند، با این حال برخی از جراحان احساس می‌کنند که این ابزار می‌تواند برای جراحی آنها مفید باشد. جراح شما همچنین در مورد خطرات، فواید و عوارض احتمالی روش‌های جراحی زیبایی بینی با شما صحبت خواهد کرد. این گفتگو شامل نوع بیهوشی که برای شما انجام خواهد شد نیز می‌شود. در این عمل جراحی، بیهوشی عمومی بیشتر انجام می‌شود. از بی‌حسی موضعی با آرام بخش نیز ممکن است استفاده شود.

انتظارات بعد از عمل

به طور معمول می‌توانید از همان عصر روز جراحی یا صبح روز بعد، ابتدا با کمک، از خواب بلند شوید و راه بروید. بر روی بینی خود آتل خواهید داشت. بسیاری از جراحان باندی را در بینی می‌گذارند تا از خونریزی یک یا دو شب جلوگیری شود. در صورت عدم استفاده از باند، ممکن است بینی شما مقداری خونریزی داشته باشد. این عارضه به طور معمول به خودی خود یا با اسپری بینی فروکش می‌کند.

در هفته اول بعد از عمل، تنفس از طریق بینی ممکن است دشوار یا غیرممکن باشد. شما باید برای میزان متوسطی از تورم و مقداری کبودی پوست آماده باشید. این میزان تورم از یک بیمار تا بیمار دیگر متفاوت است. ممکن است یک ماسک سرد روی چشم شما و بالای اسپلینت یا گچ بینی قرار گیرد تا تورم و کبودی کاهش یابد. به طور کلی بیشتر تورم و کبودی در طی 7-14 روز فروکش می‌کند، با این حال ممکن است در برخی موارد، تورم تا 2 ماه ادامه یابد. قابل انتظار است که در پایان 1 سال، ظاهر نهایی بینی شما دیده شود.

جستجوی بهترین جراحان رینوپلاستی

با توجه به اینکه عمل رینوپلاستی بیشتر برای هماهنگی ظاهری و زیبایی اجزای صورت انجام می‌شود و نقش مهمی در چهره دارد . بهتر است برای انجام این عمل با تحقیق از منابع معتبر علمی و جستجو برای یافتن بهترین پزشکان جراح رینوپلاستی از انجمن‌های علمی کشور، بهترین گزینه‌ها را برای خود در نظر بگیرید. چرا که معمولا افرادی در انجمن‌های پزشکی معرفی می‌شوند که از نظر علمی و مجوز وزارت بهداشت و درمان مورد تایید باشند.

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
          
جمعه 3 آبان 1398

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic