مشتریانتان را از شبکه های اجتماعی به دست آورید.

امروزه افزایش مشتری از طریق شبکه های اجتماعی خیلی رایج شده هرکسی مبلغی برای این بخش هزینه کرده است رویایی جهت بازاریابی اش تبدیل شده است.


فروشگاه

درآمد,راهنمای کسب درآمد میلیونی,کسب و کار اینترنتی,کسب درآمد اینترنتی,درآمد اینترنتی,کسب درآمد از اینترنت,کسب درآمد,زپو

رهبر ان مشاغل که می خواهند مشتریهای جذب کنند جواب موارد را در تبلیغات اجتماعی یافته اند بر طبق این گزارش دیگر فردی در جهان ی امروز فروشنده ای منتظر مشتری نمی ماند که در مغازه اش را به صدا در آید و یا برای ش تلفن نماید . اکثر دروازه های موفق یت در جذب مشتری با شبکه های اجتماعی ارتباطات آن لاین باز می شود.

بعنوان مثال توئیت کردن بسیار زیاد مناسبی ارزان تر است. پست های فیس بوک می تواند هزاران مشتری جذب نماید که بسیار زیاد کم تعرفه است این پرسش است که براي چه ما این کار را انجام ندهیم.شبکه های اجتماعی به نظر آسان ترین و مناسب ترین محل جهت شروع است. به عنوان مثال یک کارشناس به کمپانی معتبری توصیه می نماید که فالوورهای را در توئیتر بیشتر نماید . بعد از آن افرادی که به وب سایت کمپانی مراجعه می کنند مشتری های آینده او محسوب خواهند شد.

با فکر کردن به این مساله که این مساله می تواند راهی جهت ارتقا مشاغل پایدار به حساب آید اثبات می نماید که ما تا کنون روند غلط ی را طی کرده ایم زیرا آن طور که باید از شبکه های اجتماعی مصرف نشده است. اما افراد می بایست خودشان را جهت گذاشتن رابطه مفهوم دار با مشتریهایشان آماده کنند.

به آنها کمک کنند قبل از اینکه از او خواسته شود به صحبتهای آنها گوش دهند قبل از اینکه مشتریان از آنها خریداری نماید حرف های آنها را درک کنند قبل از اینکه انتقاد کنند. به هر حال باید افرادی که به دنبال تبلیغات شبکه های اجماعی هستند باید به این مورد توجه کنند که شنیدن همواره مفرق از گوش دادن است پس با نقش فعال خود در شبکه های اجتماعی مشتریان را وادار به گوش دادن کنند نه شنیدن

برگرفته از بلاگ کارخانه تبدیل فکر به ثروت
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *