محصول جدید شرکت رولکس Rolex با نام اکسپلورر

ساعتی خریده اید که فروشنده به شما گفته این ساعت کورنوگراف دارد این به چه معنا است و چطور و در چه مواقعی میتوان از آن استفاده کرد

فروشگاه ثنا

فروشگاه ثنا,خرید ساعت مچی مردانه اصل,خرید ساعت مچی مردانه ارزان,خرید ساعت مچی مردانه

به قشنگ یی (عقربه های زیاد) از جذابیت بیشتری برخوردارند.
در ساعتهای کورنوگراف سه عقربه این وقت را نمایش میدهند با دو دکمه فشاری کنترل میشوند. ن برای تنظیم قرار گیری عقربه ها کورنو گراف از تاج ساعت (دسته کوک) این دو دکمه فشاری استفاده می شود .
همان گونه که در عکس مشاهده میکنید دقت این ساعت کورنو گراف ۱۰/۱ ثانیه است

در حالت معمولی جهت اندازه گیری زمان ابتدا دکمه A را فشار دهید نمایش دهنده ۱۰/۱ ثانیه به شما کسری از دهم ثانیه نمایش دهنده ۶۰ ثانیه – ثانیه های قدیم و نمایش دهند ۳۰ دقیقه – دقیقه های قدیم (تا ۳۰ دقیقه) را به نمایش میگذارند جهت ادامه ثبت زمان مجددا این کار را انجام دهید در انتها جهت صفر کردن کورنوگراف در زمانی که کورنو گراف شما متوقف است دکمه Bتوجه : ساعتهای کورنوگراف با توجه به نوع موتور عملکرد مفرق ی را از نشان میدهند. اندازه گیری معدل چندیدن کورنومتر از عبارت این عملکرده ا میباشند.

ساعتهای کورنوگرافی دیگری وجود دارند که قادر به اندازه گیری زمانهای بیشتر از ۳۰ دقیقه هستند این ساعتها جهت نمایش هر۶۰ دقیقه از عقربه دیگری مصرف میکنند. دقت حساسیت این ساعتها به نوع موتور کسر از ثانیه مفرق است . از متداول ترین این سیستم ها میتوان به موتور زیر اشاره کرد.

به مناسبت چهلمین سالگرد ساعت اکسپلوررII 1655، رولکس مد نو ی را که سری تغییرات بر روی اکسپلوررII است را معرفی کرد. در سری های (REF:216570 ) عقربه ها سیاه یا مشکی و عقربه نشانگر ی ساعت گرینویچ نارنجی رنگ طراحی شده است. قابهای نو ۳۱۸۷ رولکس در اندازه ۴۲ میلیمتر (در تولیدات قبلی ۳۹ میلیمتر بوده) ساخته شده است. رولکس این سنج (کرنومتر) جدید را کاملا در این قالب ساخت قابلیت گاهي از تکنولوژی لبه بند که حاوی جذب انعطاف پذیری پاراشوک و یک کروم بند غیر مقناطیسی برای تداوم و پایداری بیشتر انتخاب شده است.

سیـستم جنبش به عقربه GMT(زمان سنج گرینویچ) این مجوز را می دهد که از زمان سنج های استاندارد مجزا باشد که از قالب ۲۴ ساعته ثابت استفاده می نماید . عقربه گرینویچ که نارنجی رنگ است کاملا از حالت مـدل اصلی اکسپلورر II سال ۱۹۷۱ پیروی می نماید . قاب ۴۲ میلیمتری از استیل ۹۰۴L که به طور استاندارد در مد های ساعت اسپورت رولکس مصرف می شود ساخته شده با کریستال یاقوت (شیشه ساعت) تطابق داده شده پوشش ضد انعکاس نور و یک Cyclops (ذره بین) جهت واضح نمایش دادن تاریخ است .

این ساعت ضدآب دائمی تا عمق ۱۰۰ متر مقاوم است، رولکس این مد جدید را با حکاکی متوالی کلمه “Rolex” در محیط داخلی ساعت به روز رسانی کرده . این فقط تغییری است که ما مانند وسائل پرزرق برق ساعت جهت اولین بار شیفته ی آن هستیم. اقطعا لا علت به روز رسانی نسل قبلی ایجاد عقربه ی GMT روی امکانات اکسپلورر در سال ۲۰۱۰ برای رولکس بوده. این آزمایش در شهر Basel به انجام رسیده است. ما هنوز قیمت لیست شده ای را ندیده ایم اما انتظار می رود قیمتی بیشتر از ۶۳۲۵ دلاری باشد که در مـدل های مشابه قیمت گذاری شده است.
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *