سن واقعی جنیفر لوپز و بیانسه و … لو رفت!

jennifer lopez

سن واقعی زنان هالیوودی

اعتراف سن واقعی برای برخی، به خصوص خانم ها، کمی دشوار است. این مورد بین هالیوودی ها تبدیل به یک معضل شده است طوری که گاهي از آنها سن واقعی شان را پشت دروغ هایشان پنهان می کنند. ما در اینجا نام گاهي از آنها را جهت تان آورده ایم.

۱٫ بیانسه beyonce گفته بود که متولد ۴ سپتامبر ۱۹۸۱ است. اما پدر او در مصاحبه ای اعتراف کرد که بیانسه همسن پینک خواننده هالیوودی است و با او به مدرسه میرفت ه است. اگر حرف های او درست باشد، بیانسه هم اکنون ۳۶ ساله است.

۲٫ جنیفر لوپز jennifer lopez ستاره دیگری است که سن اش را کم کرده است، اما نه بسیار زیاد . وقت ی که نامزد او شان کامز در سال ۱۹۹۹ بوسیله پلیس دستگیر شد، جنیفر جهت جواب گویی به موارد احضار و مجبور شد تا سال واقعی تولد را اعتراف نماید . بله، او متولد ۱۹۶۹ است، نه ۱۹۷۰٫ اما او با این سن هنوز از دختر های ۲۲ ساله زیبا تر به نظر می رسد.

۳٫ ی که نیکول شرزینگر nicole scherzinger در گروه «Pussycat Dolls» بود، ادعا کرد که ۲۸ سال دارد ولی بعدها گفت که ۲ سال از سن اش را کم کرده بود تا برای طرفدارانش دیدنی تر به نظر برسد.

۴٫ اولین باری که نیکی میناژ nicki minaj روی سن آمد، ادعا کرد که متولد سال ۱۹۸۴ است اما گزارشات پلیس نشان می دهد که او در سال ۱۹۸۲ به جهان آمده است.

۵٫ جهت این که ساندرا بولاک sandra bullock جهت بازی در فیلم جذاب «Love Potion #9» نقش را طبیعی تر جلوه دهد، به دروغ گفت که ۲۹ سال دارد، چیزی که در جهان ی هالیوود نادر است. او در مصاحبه ای می گوید: «من گفته بودم که هیچ دروغ نمی گویم، تنها یک بار مجبور به این کار شدم که آن هم به ضرر م تمام شد. حال خودتان سن واقعی من را حدس بزنید.»

۶٫ میلا کونیس mila kunis درست مانند ساندرا بولاک به دلیل بازی در فیلـم ی مجبور شد خودش را بزرگ تر از سن واقعی اش نشان دهد. اگر چه او تنها ۱۴ سال داشت ولی ادعا کرد که یک دختر ی ۱۸ ساله است.
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *