بیوگرافی رائول لوزانو سرمربی والیبال ایران

بیوگرافی رائول لوزانو سرمربی والیبال ایران

رائول لوزانو

بیوگرافی رائول لوزانو سرمربی تیم والیبال ایران‎

بیوگرافی رائول لوزانو سرمربی تیم والیبال ایران را به همراه لیستی کامل از افتخارات و موفقیت های وی در زمان مربیگری در کشورهای اروپایی را در ادامه مشاهده می فرمایید.

نام کامل: رائول لوسیو لوزانو
تولد: ۳ سپتامبر ۱۹۵۶ ‏
زادگاه : لا پلاتا؛ آرژانتین
قد: ۱٫۶۷ متر (۵ فوت ۶ ایـن چ)

رائول لوزانو (انگلیسی: Raúl Lozano؛ زادهٔ ۳ سپتامبر ۱۹۵۶) بازیکن سابق و مربی فعلی والیبال اهل آرژانتین است . لوزانو در وقتی که بازیکن بود مطرح نبود و بعد از ایـن که به عنوان یک مربی شروع به کار نمود مطرح شد.

مربی گری لوزانو
لوزانو از سـال ۱۹۷۴ کار خود را با هدایت تیم جوانان استودیانتس دلا پلاتا شروع نمود. وی بعد از هدایت چند تیم دیگـر در سـال ۱۹۸۳ سرمربیگری تیم فرو کرریل را برعهده گرفت و توانآزمایش ایـن تیم را به قهرمانی لیگ سری آ آرژانتین؛ جام متروپولیتن و چلنج کاپ اروپا سـال ۸۷-۱۹۸۶ برساند. لوزانو بعد از ورود به ایتالیا بعد از چند سـال در سـال ۱۹۹۱ سرمربی گونزاگا میلان شد و با ایـن تیم به افتخارات بزرگی از جمله قهرمانی جام باشگاه های جهان ۱۹۹۲؛ قهرمانی جام کنفدراسیون والیبال اروپا ۹۳-۱۹۹۲ و یک نایب قهرمانی سوپر جام ایتالیا رسید. لوزانو از سـال ۱۹۹۴ تا ۱۹۹۶ سرمربی تیم ملی اسپانیا شد و مدال نقره مسابقات یونیورسیاد در ژاپن را به دست آورد. در سـال ۱۹۹۷ به لوبه بانکا پیوست و مدال برنز مقام سومی چلنج کاپ اروپا را برای ایـن تیم به ارمغان آورد. در سـال ۲۰۰۰ با تیم پالرمو به قهرمانی سوپر جام ایتالیا دست یافت.

وی در همین سـال بـار دیگـر سرمربی تیم ملی اسپانیا شد. لوزانو در سـال ۲۰۰۰ همزمان هدایت تیم سیسلی را به دست گرفت و توانست با قهرمانی سری آ ایتالیا و قهرمانی جام حذفی ایتالیا به افتخارات خود و باشگاه سیسلی بیفزاید؛ همین طور با سیسلی به وهله یک چهارم لیگ قهرمانان اروپا صود کرد. ایراکلیس مقصد بعدی او و لوبه بانکا دیگـر باشگاهی بود که دوبـار ه به سمت سرمربیگری آن در آمد. لوزانو از ۲۰۰۵ تا ۲۰۰۸ سرمربی تیم ملی لهستان بود که توانست بزگرترین افتخارات زمان مربیگری ملی خود را با ایـن تیم به دست آورد. لوزانو در سـال ۲۰۰۶ لهستان را به مدال نقره قهرمانی جهان رسانید و در المپیک ۲۰۰۵ لهستان با هدایت او به مقام پنجم اکتفا کرد؛ همین طور دو مقام چهارمی لیگ جهان ی از دیگـر دست آوردهای لهستان در زمان مربیگری او بود. رائول لوزانو در سـال ۲۰۰۹ هدایت تیم ملی آلمان را برعهده گرفت و تا سـال ۲۰۱۱ سرمربی ژرمن‌ها بود. لوزانو با هدایت خود آلمان را اسطوره لیگ والیبال اروپا ۲۰۰۹ نمود. وی در سـال ۲۰۱۵ سرمربی تیم چارنی رادوم شد.

افتخارات رائول لوزانو
– برترین مربی شاغل در لیگ ایتالیا ۲۰۰۴ – لاگاتزتا دلو اسپورت
– مربی سـال ۲۰۰۷ – نظـر سنجی تلویزیون تی وی پی اسپورت
– مرد محبوب لهستان – نظـر سنجی رسانه ای ۲۰۰۷
– مربی سـال ۲۰۰۷ – مجله سوپر والی
– مربی سـال لهستان ۲۰۰۶ – همه پرسی منتقدان ورزشی
– Ribbon اعطا صلیب شوالیه به سفارش رئیس جمهور لهستان ۲۰۰۶ – به خاطر سهم برجسته در گسترش و آموزش ورزش لهستان

عکس های رائول لوزانو سرمربی تیم والیبال ایران

رائول لوزانو سرمربی والیبال

لوزانو سرمربی تیم والیبال ایران‎

رائول لوزانو

رائول لوزانو

رائول لوزانو سرمربی والیبال

لوزانو

رائول لوزانو سرمربی والیبالبیوگرافی رائول لوزانو سرمربی تیم والیبال ایران‎

رائول لوزانو سرمربی والیبال
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *